Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti
Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0,00 TL
İndirimler 0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Kurye Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0,00 TL


Kişiselleştirme ve ödeme aşamaları sepetten sonradır.
16 HAZİRAN BABALAR GÜNÜ HEDİYE MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ!X
Arama Buton

Sıkça Sorulan Sorular

Sevgilambası gün için 16:00 a kadar verilen tüm siparişleri aynı gün MUTLAKA kargo eder. Cumartesi günleri son kargo saati 11:00 a kadardır. Resmi tatil günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır. Kargolar İstanbul Beylikdüzü - Beykent mağazamızdan yapılır ve Türkiye geneline 1-3 iş gününde mesafeye göre teslim olur.

İstanbul içi kurye teslimatlı siparişlerde teslim gününü sipariş aşamasında müşterilerimiz belirler. Sipariş ile belirtilen GÜN İÇİ 09:00 - 18:30 saatleri arasında kurye teslimatları gerçekleşir. Adreste bulunamayan teslimatlar bir sonraki gün kargo yöntemi ile gönderilir. Tekrar kurye teslimat istenir ise yeniden ücrete tabidir.

Pazar günleri ve resmi tatillerde kurye teslimatı yapılmamaktadır.

İstanbul Beylikdüzü - Beykent mağazamızdan  saat 09:00 18:00 saatleri arasında ürünlerinizi ön sipariş vermeksizin bizzat gelerek satın alabilirsiniz. Siz kahve ikramımızı yudumlarken ürününüz hazırlanarak dakikalar içinde teslim edilir. Mağaza adresimizi iletişim sekmemizden alabilirsiniz. https://www.sevgilambasi.com/iletisim

Ürün ışık tabanları 2yıl garantilidir. Ürün desen bölümü garanti dışıdır. Sorunlu desenler teslimat anında yapılan itirazlar incelenerek hata ve kusurlar giderilir. Sevgilambası kusurlu desen için fotograf isteme hakkına sahiptir. 

Sevgilambası ambalaj tasarımı hediye paketi şeklindedir, kutu mikro dopel karton malzemeden üretilmiş olması sebebi ile aşırı yük altında kalsa da ezilmeden bozulmadan kullanıcısına ulaşmaktadır. 

Sevgilambası tasarımları ve üzerine uygulanan kişiselleştirme yazıları üretimden paketlemeye kadar 3 farklı kontrol aşamasından geçerek onaylanıp paketlenmektedir. Ancak yinede oluşabilecek hatalar firmamızın güvencesi altındadır ve aynı gün hiç bekletmeden çözüme kavuşturulur. Hatalı ürün kargo-kurye masrafları firmamıza aittir.

Ürününüzde hata var ise bize 0212 855 02 52-60 pbx numaralardan bildirmenizi rica ederiz. 

Sevgilambası hatalı ürün fotografı isteme hakkına sahiptir. 

Ürünler çıkışından teslimat aşamasına kadar sevgilambası müşteri hizmetleri tarafından takip altındadır. Her türlü kargo sorun ve şikayetlerini inceler ve takip ederiz. Ayrıca şikayetlerinizi bize 0212 855 02 52-60 pbx numaralardan bildirmenizi rica ederiz. 

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz Sevgilambası tarafından kayıt edilmemektedir.

Siparişinizin durumunu websitemiz  içerisinde yer alan Hesabım bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sistemimiz sipariş aşamalarını bildiren e-mail gönderimlerini otomatik yapacaktır. 

Siparişlerinizi Kredi Kartı, Banka Kartı, Havale, Eft, ve Kapıda Ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme siparişlerinizde sevgilambası tarafından onay aşamasına tabidir, ayrıca kapıda ödeme fiyat farkı uygulaması yapılmaktadır. 

Kapıda Ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır.

Sevgilambası.com da kargo ücretsizdir. 

İstanbul GÜN İÇİ Kurye teslimat hizmetimiz +25TL sepetinize eklenmektedir. 

Sevgilambası olarak Türkiye sınırları içerisinde teslimat yapabilmekteyiz. Yurtdışı siparişleriniz için yakın bir tarihte teslimat yapabileceğiz. Kargo anlaşmalarımızı yaptığımızda sayfamızdan duyuracağız. 

Siparişiniz gönderilen kişi yerinde yok ise sipariş ile verilen telefon numarasından iletişime geçilir. Yinede alıcıya ulaşılamaz ise kargo şubsine geri döner ve 3gün bekletilerek sevgilambasına geri gönderim yapılır. 

Sevgilambaları kişiye özel ve standart ürün olarak 2 farklı katagoride değerlendirilmektedir.  Standart ürünler satılabilirlik özelliğini kaybetmediği sürece tarafımızdan iade alınmaktadır.  Kişiye özel ürünler satılabilirlik özelliğini kaybetmediği için  iade alınmamaktadır. 

Sevgilambaları kişiye özel ve standart ürün olarak 2 farklı katagoride değerlendirilmektedir. 

Standart ürünler : Sipariş sonrası  3 saat içinde değişiklik yapabilirsiniz. Kargo saatine kadar ürünlerdeki değişikliği kabul ediyoruz. 

Kişiye özel ürünler : Sipariş sonrası  1saat içinde değişiklik yapabilirsiniz. Kişiye özel üretim yapılmış ise değişiklik tarafımızdan değerlendirilir. Eğer imkan dahilinde ise yine değişiklik yapabiliriz. 

Sevgilambası siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren her adımda e-mail ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Hesabım sayfanızda bulunan ''Hesabım'' bölümünden e-mail adresinizi güncelleyebilir, şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Ürün ambalajı içerisinden çıkan kurulum ve kullanım kılavuzunda ürün bakımı ve temizliği anlatılmaktadır. 

Sevgilambası ürünleri Sample (uygun) pilleri takılı gönderilmektedir. İlk kullanımlar için takıl gelen pilleri pil kapağını açarak değiiştirebilirsiniz. 2adet AA size piller ile çalışmakta olup Duracell gibi iyi bir marka kullanırsanız 180 saat kullanım ömrü vermektedir.

Ürün akıllı entegre özelliği OMLO sayesinde max 5 saat içinde kendi kendisini kapatarak pillerini korumaya almaktadır.  Bu sayede ortalama 2-4 ay kullanım ömrü oluşmaktadır. 

İade koşulları sağladıktan sora iade işlemi sevgilambası tarafından onaylanmaktadır. Onay sonrası ödeme sistemi İyzico anlaşmaları gereği yasal prosedür sınırları içerisinde 7-14 gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır.

Toplanan verilerle ilgili detaylara Çerez Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Tamam