Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti
Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0,00 TL
İndirimler 0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Kurye Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0,00 TL


Kişiselleştirme ve ödeme aşamaları sepetten sonradır.
16 HAZİRAN BABALAR GÜNÜ HEDİYE MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ!X
Arama Buton

Sevgi Lambası Kurulumu

Ürün içeriği: Ambalaj , Işık Barı, Desen, Kullanım Kılavuzundan oluşmaktadır.  

Ambalaj : Özel “Mikro Dopel” kartondan üretilmiştir. Ambalaj üzeri hediye paketi şeklinde tasarlanmış baskılı olup firmamıza ait reklam vs. bulunmamaktadır. Alıcının hediye hissini yaşaması için özellikle tasarlanmıştır. Ayrıca özel katlama tekniği ile üretildiğinden şık görünümü yanı sıra kargo seyahatlerine de dayanıklıdır.  Ürün parçaları korunaklı olduğundan kırılmaz.

Işık Barı : Işık barımız Sevgilambası ürünlerinin en özel bölümüdür. Ergonomik ve kullanışı kolay şekilde tasarlamıştır. CE sertifikasına sahiptir. 2det kalem pil ile çalışan ışık barı pilleri takılı ve kalite testinden geçerek gönderilmektedir. Işık barı 4 ana renk MAVİ, KIRMIZI, YEŞİL, SARI, ve 2 yan renk PEMBE, BEYAZ yanabilmektedir. Ayrıca gökkuşağı renk geçişi diye tarif edebileceğimiz RGB renk animasyonu modu ile de toplam 7 fonksiyonludur. Renk geçişi ve renk değişimi ile ilgili basit kullanım bilgileri kullanım kılavuzumuzda ve yukarıdaki video da anlatılmaktadır.

Işık barımızın bir diğer özelliği ise akıllı entegre sistemi sayesinde pil ömrünü uzatan bir yazılım ile güçlendirilmiş ve 5 saat içinde bir müdahale olmaz ise kendi kendini kapatmasıdır. Böylelikle aylarca pil değişimi yapmanıza gerek kalmaz. İlk pilleri bitimi sonrasında yüksek kalite bir marka pil kullanmanızı tavsiye ederiz.

Desen : Desenler 3mm akrilik pleksiglass üzerine Türkiye’de ender kullanımlı özel laser makinelerde işlenmekte olup sevgilambası tasarımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Her aşamasında kalite kontrol sisteminden geçen desenlerimiz en çok taklit edilen bölümümüzdür. Özellikle web sayfamızda ürün resimlerine desenleri incelemeniz için  zoom efekti koyduk ve 4K çekim kalitesinde resimler ekleyerek farkı incelemenizi sağladık.

Sevgilambası 2014 yılından bu güne sadece 3 boyutlu  lamba üretiyor, bu nedenle ürün ve hizmetlerinde piyasa lideridir. Ürünlerimizin benzerlerine rastladığınızda mutlaka

Tescilli markamız sevgilambası kelimesini arayınız zira taklit edemedikleri tek şey ünvanımızdır.

Mutlu Alışverişler Dileriz…

Toplanan verilerle ilgili detaylara Çerez Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Tamam