Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Sipariş Özeti
Toplam 0 ürün
Sepet Tutar 0,00 TL
İndirimler 0,00 TL
Kargo Ücreti ÜCRETSİZ
Kurye Ücreti ÜCRETSİZ
Toplam Tutar 0,00 TL


Kişiselleştirme ve ödeme aşamaları sepetten sonradır.
Arama Buton

Kullanım Koşulları

İşbu sevgilambasi.com websitesi (“Site”) DRN REKLAMCILIK TASARIM VE ÜRETİM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.’ye (“Sevgi Lambası”) ait olup bu siteyi kullanımınız aşağıdaki Kullanım Koşullarına ve yürürlükteki yasal mevzuata tabidir.

Sitedeki yazılım, veri, uygulama, bilgi, metin, fotoğraf, müzik, ses, görüntü, grafik, logo, sembol, çizim ve diğer materyal ya da hareketli imgeler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü materyal ya da "İçerik" ile ilgili tüm telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları Sevgi Lambası’na aittir veya kullanım hakları Sevgi Lambası’na sağlanmıştır. Site’nin isim, yazılım ve tasarımı izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez. Sitenin kullanımı ile Kullanım Koşullarına ve mevzuat hükümlerine uymayı, kanuna aykırı veya kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı eylemlerde bulunmamayı kabul etmektesiniz. İnternet sitesinin kullanımını engelleyici (spam, virüs, truva atı, vb.) işlemlerde bulunulamaz diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşılamaz ve kullanılamaz.

Site, müstehcen, pornografik, tehdit edici, ırkçı, bölücü, küçük düşürücü, milli güvenliğe aykırı, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı, üçüncü kişileri tahkir edici, teşhirci, uygunsuz, güven sarsıcı ya da başka herhangi bir surette yasa dışı olan herhangi bir mesaj, bilgi ya da resmi yayınlamak, yüklemek ya da iletmek amacı ile kullanılamaz.

Gizlilik hakları dahil, başkalarının haklarını ihlal etme, diğer kullanıcıların Site’yi ya da başka herhangi bir websitesini kullanmasını ve bunlardan faydalanmasını engellemek amacıyla başka bilgisayarları hack'leme, aşırı trafik taleplerinde bulunma, probe ya da port scan yapmak, virüs, mail bomb, chain letters ya da piramit şemaları bulaştırma gibi eylemler yapılamaz. Bu ve benzeri kullanımlardan münhasıran kullanıcı sorumludur.

Sevgi Lambası, gerekli görmesi halinde Site kullanımını engelleme, Siteyi değiştirme, Site üzerindeki bilgi ve belgeleri kaldırma hakkına sahiptir. Sevgi Lambası, Sitenin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi bir takım bilgileri depolayabilir. Site’den başka bir internet sitesine link verilebilir, bu halde söz konusu site Sevgi Lambası kontrolünde olmayıp, bu sitelerin içeriğinden ve kontrolünden Sevgi Lambası sorumlu tutulamaz. Sitenin kullanımı ile anılan bilgilerinin depolanmasına/tutulmasına ve gerektiğinde resmi merciler ile paylaşılmasına onay vermektesiniz. Kullanım koşulları ve mevzuata aykırı şekilde Site’den yararlanılması durumunda Sevgi Lambası’nın bir sorumluluğu olmayıp, zarara uğraması halinde ilgililere rücu hakkı saklıdır.

Toplanan verilerle ilgili detaylara Çerez Politikası sayfasından ulaşabilirsiniz. Tamam